Elektrokardiografy od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
447

Szanowni drodzy klienci! Nasza firma EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem najlepszej aparatury oraz sprzętu, krzeseł i foteli obrotowych i innych produktów metalowych. Jako działalność gospodarcza istniejemy od 2010 roku i cały czas poszerzamy swoją działalność na rynku medycznym. Współpracujemy z dostawcami lokalnymi polskimi jak i z zagranicy. Importujemy sprzęt z różnych zakątków ziemi, wybieramy dla was najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Pragniemy być cały czas w czołówce dostawców sprzętu i aparatury, temu też stale poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je naszym klientom. Stale uczymy się ciągle nowych produktów, poznajemy nowatorskie pomysły ekspertów. Dzięki temu nasza oferta regularnie jest poszerzana przez co możemy zaskakiwać klientów nowymi produktami. Państwa sugestie regularnie kształtują naszą chęć udoskonalania wyrobów jak również sięgania po nowe rozwiązania.

Duże doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat istnienia na rynku, kooperacja z firmami z zagranicy, jak również dogłębne studiowanie sugestii naszych interesantów, pozwalają nam sprzedawać solidne, trwałe i ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one bardzo dobrze w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (np. szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy i tym podobne.) a także w domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie działającemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowoczesne technologie i wyroby, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Najwyższa jakość naszych produktów w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, tworzy świetną ofertę dla naszych klientów. Pełna oferta euro- medical znajduje się na stronie www.euro-medical.pl .

Euro-medical – sprzedaż aparatury i sprzętu medycznego

Proponujemy wam bogatą ofertę najnowocześniejszej aparatury, to jest monitory pacjenta, elektrokardiografy, aparaty ktg, pulsoksymetry, ssaki, holtery ekg, defibrylatory, jak i wiele innej specjalistycznej aparatury. Oprócz aparatury medycznej w naszej ofercie znajdą Państwo także sprzęt medyczny, taki jak łóżka ( o stałej wysokości, o regulowanej wysokości, oiomowskie jak i do opieki domowej pacjenta), szafeczki medyczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej i siedzącej, fotele zabiegowe, kozetki medyczne, wózki anestezjologiczne, lampy szpitalne, wózki do transportu zwłok czy chłodnie na medykamenty lekarskie czy szczepionki, a także komory chłodnicze na zwłoki.

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą!!! Nasi handlowcy do każdego interesanta podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dopasować ofertę dla ciebie uwzględniając Państwa wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty czy warunków handlowych. Wszystkie informacje o nas znajdziecie Państwo na naszej stronie firmowej http://www.euro-medical.pl